• להתקשרות מהירה
הפעילויות שלנו באיילת השחר

הפעילויות שלנו

פעילות פיינטבול- משחק אתגרי ואסטרטגי המשלב יכולת אישית ויכולת קבוצתית. בדומה לחוקי משחק הילדות "תפוס את הדגל", בשילוב של תחכום ויכולת לחימה קבוצתית בשטח פתוח. כל משתתף יקבל ציוד מיגון מלא, בגדים רובה ומחסנית ובה 100 כדורי צבע ולאחר התדריך נכנס ליער , למבצר או למגרש המתנפחים לתחילת משחק .

טיסת כיף בשמי הגליל- בטיסה זו נוכל לצפות בנוף המרשים של עמק החולה, החרמון, הכינרת ורמת הגולן. ישנן מגוון רחב של אפשרויות טיסה, כמו: סיור גבולות, טייס ליום אחד, טיסה רומנטית ועוד...

טיולי אופניים במהלך טיול קבוצתי ניתן לשלב בין פעילות ספורטיבית של דיווש באופניים, לבין הנאה מהנוף העוצר נשימה של הצפון הירוק. אנו מציעים מעל ל-70 זוגות אופני הרים ברמה הגבוהה ביותר+ רכב ליווי שישמש גם כרכב איסוף + מדריכים, ובנוסף ניתן להתאים את הרמה והמסלול לקבוצתכם.

ג'יפים מסלול ג'יפים של אקשן ומים בין העמק לרמה, בנופף הקסומים של הגליל העליון. צפון הירוק, הנחלים הזורמים.

מבוך כתבי חידה בטבע - מבוך המשתרע על שטח של שבעה דונם של עצי דקל כאשר בניהם כניסות ויציאות "מבלבלות ומטעות" את קהל המבקרים בו כאשר לאורכו כתבי חידה היגיון.

ירי כדורי צבע לעבר מטרות – כל משתתף מקבל רובה צבע ומחסנית עם כדורי צבע, המטרה לפגוע כבמה שיותר מטרות.

קארטינג פדאלים – רכיבה על אופני קארטינג פדאלים במסלול שטח ומאובזר בכל תפאורת המירוץ, החל מעמדת הזנקה , מיגונים, דגל סיום ופודיום מנצחים.

ירי חץ וקשת– ירי בחץ וקשת לעבר מטרות ענק, כאשר כל משתתף מקבל חיצים וקשת מקצועית.